מידע חיוני

מידע חיוני

Canta al Mar Fest Cleaהפסטיבלים המשווקים על ידינו כולם ללא יוצא מן הכלל ידועים ומוכרים לנו אישית. יש לנו קשר ישיר עם הנהלות הפסטיבלים ועם המנהלים המוסיקליים שלהם.

בכל שנה בתחילת חודש נובמבר אנו מתחילים ב"מסע פרזנטציות" ברחבי מקהלות בארץ. יש לזכור שאת ההכנות לנסיעה יש להתחיל לפחות 6 –5 חודשים טרם המועד, פרק זמן זה מאפשר למארגני הפסטיבל לקבל את החומר הנדרש (קורות חיים של המקהלה, CD וכו') ולהתחיל לשבץ את המקהלה בקטגוריה המתאימה לה. כך נותר זמן לאנשי המקהלה המתלבטים לקבל ללא לחץ חברתי את ההחלטה להצטרף לנסיעה.

גם החלטות של מנצחים ושל המקהלה לוקחות לפעמים כמה חודשים. בניגוד לזוג שמחליט לנסוע לחו"ל אפילו בדקה ה-90, לא כך הדבר עם מקהלה שמחליטה לצאת לחו"ל. נדרש זמן של מספר חודשים להחלטה.

יש לשלם בד"כ דמי רישום הנעים בין 200 – 150 יורו לכל מקהלה. דמי הרישום הם להנהלת הפסטיבל בהתאם לדרישה ולא לחברת רילקס. כמו כן יש למלא אחרי כל הוראות הנהלת הפסטיבל על מנת שהרישום וקבלת המקהלה ייעשו כדין ובזמן.

 

דרישות בסיסיות של פסטיבלים למקהלות:

• קורות חיים של המקהלה והמנצח (10 שורות לא יותר)
• 3 –2 שירים על CD או כל אמצעי אחר הנהוג כיום
• הקטגוריה שהמקהלה מעדיפה להשתתף בה
• 5 עותקי שירים / תווים לשופטים כשמדובר בתחרות.
• כל חומר אחר בהתאם לדרישות הנהלת הפסטיבל.
• תמונה עדכנית של המקהלה.

אי הגשת החומר בזמן עשויה לפסול את המקהלה מהשתתפות.

מידע חיוני לנסיעה

לקראת נסיעה יש לבדוק את המסמכים האישיים הבאים:

• דרכון בר תוקף של לפחות 6 חודשים, דהיינו אם מועד הנסיעה הוא חודש דצמבר 2015, הדרכון חייב להיות בתוקף לפחות עד יוני-יולי 2016.

• ביטוח נוסעים ומטען חייב לכלול את כל ימי המסע. יש להקפיד ולשים לב ליום האחרון ולטיסה חזרה לארץ. אם תאריך הנחיתה הוא אחרי השעה 12 בלילה, אזי יש לכלול יום נוסף בביטוח.

תלבושת מקהלה וכל חומר מקהלתי אחר (תווים וכו') – יש לקחת בתיק יד ולא במזוודה שנשלחת לבטן המטוס.

מטען - כל חברות התעופה בעולם מאפשרות כיום לשלוח / לשאת מזוודה אחת בלבד שמשקלה הכולל הוא כ-23 ק"ג וכן תיק יד שמשקלו אינו עולה על 7 ק"ג.

כל מטען נוסף יכול להיות משוגר תמורת תשלום נפרד, בהתאם לכללי חברת התעופה.

ציוות לחדרים (ROOMING LIST) ייעשה בשיתוף עם המקהלה, כך שימולאו כל"חללי החדרים". לדוגמא נשארו במקהלה 2 בנות שלא נמצא להם בן זוג אולם אינן רוצות להתארח יחד. במקרה כזה חברת רילקס תחייב אותם לקחת חדר נפרד על חשבונן.

חומר הדרכתי – חברת רילקס תיירות נוהגת לפרסם את כל החומר הנדרש לפסטיבל ולהעביר אותו במועד למקהלה. טרם הנסיעה נערך מפגש עם נציגי רילקס תיירות וערב שאלות ותשובות עם כל חברי המקהלה. במעמד זה ניתנת חוברת מפורטת וחומר רקע, לרבות כרטיסי טיסה.